Mateusz Stanek o mnie

Mateusz Stanek

Mąż i oddany przyjaciel, człowiek spokojny starający się zrobić coś dla tego wspaniałego świata.

Kim jestem

Jestem programistą z zamiłowania, człowiekiem uwielbiającym technikę technologię i tworzenie, tworzenie czegokolwiek. Uwielbiam analizować rozwiązania oraz  dowiadywać się jak to działa. Dotyczy to wszystkich aspektów techniki zarówno programowania jak i konstrukcji, działania maszyn i urządzeń. Jestem absolwentem Automatyki i Robotyki  na specjalności Komputerowe systemy sterowania na Politechnice Śląskiej.

Co robię

Jako człowiek jestem niedoskonały i drogę na tym świecie wykorzystuję do nauki i poszerzania swoich umiejętności w każdym możliwym kierunku. Idę przez świat stawiając czoła coraz to nowym wyzwaniom jakie pojawiają się na mojej drodze.

Sprawy codzienne

Pracuję jako programista, gdzie obecnie zajmuję się programowaniem z wykorzystaniem C# dla Compact Framework-a. Poza tym uczę się poznając nowe punkty widzenia i sposoby rozwiązywania problemów. Praca jest dla mnie zabawą. A że ciągle napotykam nowe problemy, to chodzę do niej z przyjemnością.

Hobby

Technologia i technika, obecnie głównie programowanie oraz elektronika, kiedy czas pozwala również amatorsko robotyka. Od niedawna długie siedzenie przed komputerem dało mi się we znaki wiec, powoli wkręcam się w sport między innymi : rower, basen czy też bieganie. Mam nadzieje, że przerodzi się on w kolejne hobby, a co za tym idzie lepsze zdrowie i samopoczucie.